Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (0)
- Gorenjska (13)
- Goriška (0)
- Koroška (0)
- Osrednja Slovenija (16)
- Osrednja Štajerska (11)
- Pomurje (0)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (11)
- Primorska (0)
- Spodnje Podravje (0)
Vrsta članstva
51 ustanov
Center za usposabljanje, delo in varstvo Matevža Langusa Radovljica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Cesta na Jezerca 17, 4240 Radovljica
04 537 02 13
Tanja Hrovat
(tanja.hrovat [afna] cudv-ml.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola 16. decembra Mojstrana
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Ulica Alojza Rabiča 7, 4281 Mojstrana
04 580 99 00
o-16decmojstr.kr@guest.arnes.si
Karmen Gregorič
(karmen.gregoric [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Belokranjskega odreda Semič
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Šolska ulica 1, 8333 Semič
07 356 54 00
Vlasta Henigsman
(vlasta.henigsman [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bežigrad
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana
01 280 75 50
tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola bratov Polančičev Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Prešernova ulica 19, 2000 Maribor
02 250 51 40
Mojca Maričnik
(mojcam [afna] osbp.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Brežice
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Levstikova ulica 18, 8250 Brežice
07 466 02 00
Martina Suban
(martina.suban [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cvetka Golarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Frankovo naselje 51, 4220 Škofja Loka
04 513 04 00
Vanja Jordanov
(vanja.jordanov [afna] oscg.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Krvavška cesta 4, 4207 Cerklje na Gorenjskem
04 252 60 10
Petra Kogovšek
(pkogovsek [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 2, 1310 Ribnica
01 835 04 00
https://osribnica.splet.arnes.si
Mina Lipej
(mina.lipej [afna] osribnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Črešnjevec 47, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 51 50
o-cresnjevec.mb@guest.arnes.si
Teja Pintarič
(tejap [afna] cresnjevec.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Toporišiča Dobova
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kapelska cesta 25, 8257 Dobova
07 452 22 07
Barbara Bosina
(barbara.bosina [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 10, Spodnje Hoče, 2311 Hoče
02 616 55 70
Sanja Obaha
(sanja.obaha [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Škocjan 51, 8275 Škocjan
07 384 66 00
Patricija Haler
(patricija.haler [afna] cerkljeobkrki.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Saleškega Finžgarja Lesce
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Begunjska cesta 7, 4248 Lesce
(04) 53 37 600
Ines Sliško
(ines.slisko [afna] oslesce.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid
01 512 47 02
Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor
02 320 69 50
os-f.preserna-mb@guest.arnes.si
Irena Gradišnik
(irena.gradisnik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Gorje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Zgornje Gorje 44A, 4247 Zgornje Gorje
04 574 51 30
Tina Sušnik
(tina.susnik1 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Hinka Smrekarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana
01 500 81 70
Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola in vrtec Sveta Trojica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Meznaričeva ulica 1, 2235 Sveta Trojica v Slovenskih goricah
+386 2 729 01 91
Metka Beber
(metka.beber [afna] ostrojica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Janka Padežnika Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Iztokova ulica 6, 2000 Maribor
02 421 32 50
Janja Modrijančič
(bjanjab [afna] yahoo.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Partizanska cesta 28, 1381 Rakek
01 705 25 10
Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] osrakek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Moškriča
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana
01 541 61 65
Mina Marinčič
(minam [afna] jozmos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Koroška Bela Jesenice
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Cesta talcev 2, 4270 Jesenice
04 580 64 05
Tina Kramar
(tina.kramar [afna] oskoroskabela.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Križe
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Cesta Kokrškega odreda 16, 4294 Križe
04 59 51 100
Monika Košir
(monika.kosir [afna] oskrize.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ledina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana
01 230 76 50
Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Leona Štuklja Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Klinetova ulica 18, 2000 Maribor
02 420 64 11
Damijan Šoštarič
(damijan.sostaric [afna] os-leon.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Leskovec pri Krškem
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Pionirska cesta 4, 8273 Leskovec pri Krškem
07 490 40 60
Tanja Lakner
(tanja.lakner [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Loka Črnomelj
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj
07 620 71 01
elica.gorse@os-loka-crnomelj.si
https://www.os-loka-crnomelj.si
Sonja Štefanič
(sonja.stefanic [afna] os-loka-crnomelj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju
02 630 00 20
Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Maksa Pleteršnika Pišece
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Pišece 34, 8255 Pišece
07 452 00 70
Urška Tomše
(skofljanec.urska [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Marije Vere
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik
01 830 31 40
tanja.stiglic@os-marijevere.si
Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Milke Šobar-Nataše Črnomelj
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kurirska steza 8, 8340 Črnomelj
07 30 61 740
os-msn-crnomelj@guest.arnes.si
Saša Schweiger
(sasha.schweiger [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Mirna
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Cesta na Fužine 1, 8233 Mirna
07 34 35 160
Ana Zgonc Možina
(azgonc [afna] os-mirna.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica
01 705 05 20
Tjaša Torul
(tjasaknap [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pesnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Pesnica pri Mariboru 44, 2211 Pesnica pri Mariboru
02 654 42 00
Gordana Rubelj Rubelj
(gordana.rubelj [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 03 80
Simona Sobotič
(simona.sobotic [afna] ospo-slb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Poljane nad Škofjo Loko
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Poljane nad Škofjo Loko 100, 4223 Poljane nad Škofjo Loko
04 507 05 00
Damjana Bonča
(damjana.bonca [afna] sola-poljane.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Preserje pri Radomljah
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Pelechova cesta 83, 1235 Radomlje
01 722 89 64
tajnistvo@os-preserjeradomlje.si
Marjana Borovnica
(borovnicka [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Seliška cesta 3, 4260 Bled
04 578 06 20
Sara Petrič
(sara.petric [afna] os-bled.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Rodica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale
01 721 95 30
Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Selnica ob Dravi
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi
02 674 08 30
https://www.o-selnica.mb.edus.si
Karmen Baron
(karmen.baron [afna] os-selnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Sostro
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje
01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si
Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Spodnja Idrija
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija
05 377 47 00
Andreja Tušar
(andreja.tusar1 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Stražišče Kranj
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Gorenjska
Šolska ulica 2, 4000 Kranj
04 270 03 00
Urška Rappl
(urskak [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Šmihel
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Šmihel 2, 8000 Novo mesto
07 393 51 00
Mihaela Gerjovič
(mihaela.gerjovic [afna] os-smihel.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Čufarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana
01 230 87 30
Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska
Cesta Cirila Tavčarja 21, 4270 Jesenice
04 583 32 50
Angelica Podoš
(angelica.podos [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola XIV. divizije Senovo
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Trg XIV. divizije 3, 8281 Senovo
07 488 19 00
Matjaž Lipovž
(matjaz.lipovz [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Zalog
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana
01 / 547 32 30
Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Galjevica
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Galjevica 35, 1000 Ljubljana
01 420 47 00
Mateja Funkl
(teja3400 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Pedenjped
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 6, 1000 Ljubljana
01 549 26 14
vrtec.pedenjped@guest.arnes.si
Klavdija Trkov
(klavdija.oberstar [afna] guest.arnes.si)